2 bytové jednotky v rodinném domě| 278 m2 Kojetice| NA PRODEJ | pozemek 720 m2 | Lukáš Průcha

Evidenční číslo: 19
Typ: Dvougenerační
Adresa: Ke kněžihorce, Kojetice, Mělník
Cena: 6 500 000Kč
6 500 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Tohle je velký dům s dvěma samostatnými byty, pěknou zahradou a na skvělém místě na pomezí Prahy a Neratovic. A hlavně o různých možnostech a příležitostech.

Jedná se o cihlový dům, který má 2 samostatně fungující patra, není podsklepený, má vedlejší budovy a celkem více než 180 m2 užitné plochy. Spodní patro domu tvoří samostatná jednotka 3+1 se zhruba 90 m2 užitné plochy, v horní části domu je jednotka s dispozicemi 4KK a užitnou plochou přes 90 m2. Obě jsou naprosto samostatné, mají vlastní kuchyně, koupelny i toalety. U každého domu jsou terasy.

Pro lepší představu, jak je vše řešeno si můžete celý dům projít pomocí virtuální prohlídky tady:
https://my.matterport.com/models/mrE8h25xhiA

Obě patra mají zajištěné i zvlášť vstupy, můžou využívat tedy pouze centrální část schodiště (ale není nutné). Tady se právě otevírají všechny možnosti, jak celý dům využít.

Může se jednat o více generační bydlení, a to se všemi benefity můžete žít společně, ale zároveň mít své soukromí. Nebo částečně upravit vnitřní část domu a mít jej jako bydlení, pokud jste opravdu velká rodina budete mít 7 samostatných pokojů, zbyde místo na velkou kuchyň i jídelnu.

Nebo můžete nechat oba byty samostatně a dále je pronajímat s benefitem samostatných vedlejších budov a zahrady, kterou je možné také předělat k obrazu svému. Dokážu si tady představit i sídlo firmy, případně kombinaci vlastního bydlení a prostor k podnikání. Těch možností je opravdu spousta.

Pár informací k domě. Jedná se o cihlovou stavbu na betonovém základu s izolací. V horním bytě jsou plastová okna v dolním bytě okna špaletová, je napojen na obecní vodovod, odpady jsou vyvedeny tlakovou kanalizací. Poslední rekonstrukce horního patra proběhla kolem roku 2000, nicméně dům byl po celou dobu pečlivě udržovaný a vykazuje znaky řádného hospodáře, ale musíte počítat s tím, že si rekonstrukci zaslouží.
Dům není podsklepen nicméně je sklep ve vedlejší stavbě, která slouží jako dílna. Na konci zahrady se ještě nachází hospodářská přístavba.

Zahrada je naprosto rovná, nyní již neudržovaná, ale najdete na ní kulatý betonový podzemní bazén. Nejen k zavlažování můžete využít i kopanou studnu.

Dům stojí na okraji Kojetic. Můžete tak bydlet v malé obci, ale to velké mít hned za rohem. Kousek od domu je autobusová zastávka, vlaková zastávka, se spojením do centra Prahy a nebo Neratovic. Vzhledem k velikosti Kojetic toto umístění považuji z hlediska dostupnosti za jednu z aglomerací v blízkosti Prahy.

Pokud jste dočetli až sem, tak se na Vás budu těšit na prohlídce domu.

Lukáš Průcha Váš osobní realitní makléř.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Dvougenerační
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Ke kněžihorce, Kojetice, Mělník
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 278m2
Plocha zahrady: 442m2
Plocha terasy: 16m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Bazén, Zahrada

Inženýrské sítě

Voda, pitná, 230V, 400V, Telefon, Kanalizace, Studna

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

MHD, Dálnice, Autobus, Vlak, Silnice

Vybavenost v okolí

Školka, Škola, Pošta

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Studna, Dálkový vodovod, Místní zdroj

Telekomunikace:

Telefon, Satelit, Kabelová televize, Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?