Evidenční číslo: 0056
Adresa: Janovická Lhota, Uhlířské Janovice, Kutná Hora
Cena: Info v RK
Info v RK

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 6373 m2, polohově na konci ulice s výhledem do zeleně v obci Janovická Lhota - část města Uhlířské Janovice v okrese Kutná Hora. Pozemek je určený dle územního plánu obce k výstavbě bydlení. Dle platného ÚP je pozemek určen zejména k zástavbě bydlení předměstského a venkovského charakteru, s odpovídajícím zázemím zahrad, dopravní a technickou infrastrukturou jako garáže, pergoly, terasy atp. Zastavitelnost plochy je max. 40%, budovy s dvěma podlažími a podkrovím. V kravíně, který je viditelný na obrázku, nikdy nebude obnoven chov zvířat. Prozatím slouží ke skladovacím účelům a v budoucnu bude sloužit k rezidenčním účelům.

- Okolí není hustě zastavěno, parcela sousedí s jednotlivou zástavbou rodinných domů, poskytuje klidné prostředí a v docházkové vzdálenosti naleznete les.
- V sousedství vznikne v budoucnu rybníček.
- Výměra 6373m2
- Elektřina na kraji pozemku, další sítě v obci nejsou dostupné.
- Jedná se o neoplocený pozemek
- Klidná lokalita
- Obec pracuje na obecním vodovodu a kanalizaci

Obec Janovická Lhota je klidná lokalita s převážně rekreačními chalupami. Sousedí s jedním z největších lesních celků v okrese, poskytuje klidné zázemí pro bydlení i odpočinek. Ve 3 km vzdálených Uhlířských Janovicích naleznete vše, co potřebujete: potraviny, různé obchody, stavebniny, restaurace, škola, lékaři, lékárna, ZUŠ, vlak, bus (PID). K dálnici D1 exit 41 nebo 49 jste cca za 15 - 20 min. a z ní na okraji Prahy do 30 min. Okresní město Kutná Hora s četnými památkami je vzdáleno 20 km, Kolín 25 km. Výborná dostupnost je i z Prahy.

Základní info

Adresa: Janovická Lhota, Uhlířské Janovice, Kutná Hora
Cena obsahuje s provizí RK

Máte otázku?

Kde inzerujeme?