Prostorný rodinný dům s pozemkem 830m2, bazénem, fotovoltaikou, tepelným čerpadlem

Evidenční číslo: 17
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Polní Chrčice, Kolín
Cena: 9 650 000Kč
Poznámka k ceně: Možnost odkupu vybavení
9 650 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Tohle jsou tři hlavní věci, které byste měli o tomto domě vědět je dostatečně velký a ideálně řešený pro rodinné bydlení. Je nenáročný na provoz, díky novému tepelnému čerpadlu a fotovoltaice. Nachází se v obci Polní Chrčice, které jsou jako stvořené pro klidný a komfortní život zároveň.

Dům je dispozičně řešený jako 6+1, má přes 250 m2 užitné plochy (bez vedlejších budov, garáže a technické místnosti) a další praktické prostory vč. půdy. Jedná se o cihlovou stavbu s dvěma podlažími.

Ve spodním patře najdete celkem 3 pokoje velký obývací pokoj s kuchyní (55 m2), 2 průchozí pokoje pro hosty s vlastním krbem (27 a 15 m2), místnost využívaná jako technická místnost pro pračku a sušičku, samostatné WC, koupelna s vanou a sprchovým koutem. Pod schody se nachází prostor pro uskladnění běžných věcí.

Horní patro má další 3 samostatné pokoje. Ložnice se šatnou (25 a 13,2 m2) dva dětské pokoje (16 a 18,5m2). Samozřejmě zde nesmí chybět wc a umyvadlo (3,5 m2). Další možnosti se skrývají hned za šatnou můžete zde vybudovat další pokoj, případně nechat jako dětskou hernu, nebo mít prostor na ukládání všech (ne)potřebných věcí. Poslední místnost se nachází přímo v chodbě, kde lze vylézt rovnou na terasu, která čeká na dodělání na nového majitele.

Pro lepší představu o dispozicích si můžete dům projít pomocí virtuální prohlídky tady:
https://my.matterport.com/show/?m=uFgWWL3mabH


Další prostor budete mít v bývalé garáži a místnosti hned vedle ní. Aktuálně se zde nachází garáž na parkování auta + další prostor spíše dnes využívaná jako technická místnost pro tepelné čerpadlo se zásobníkem na vodu a jsou zde uskladněné baterie na fotovoltaiku. Zde můžete mít třeba skvělou dílnu, případně skloubit bydlení s podnikáním. Představám se meze nekladou.

Díky kombinaci tepelného čerpadla CZ-INV-19 s výkonem 20kW a fotovoltaiky (s přebytkem zpět do sítě) jsou zde i velmi příznivé náklady na bydlení (kat. "G" uvedena pouze z důvodu přípravy energ. průkazu). Ve všech místnostech jsou nová okna s izolačním dvojsklem, v celém domě je elektřina v mědi, nové odpady i rozvody topení.

Měsíční zálohy na elektřinu: 4.000 Kč
Voda: vlastní studna
Kanalizace: jímka s přepadem (vývoz 2x ročně v plném provozu).

Zahrada je osázena okrasnými dřevinami a velmi vkusně designována.

Zahrada je rozdělena na 3 části, všechny mají dohromady 830 m2, takže nevyžadují náročnou údržbu a pokud nejste vášnivými pěstiteli zeleniny, jednoduše si ji upravíte podle sebe zbyde tady dostatek místa třeba na grilování (hotová základová deska pro pergolu, nebo pro děti. V neposlední řadě se na zahradě nachází bazén. Dům si žádá ještě investice v podobě zateplení severní a západní strany. Cca za 15 let novou střešní krytinu. Jinak bude hotov a nebude vyžadovat další investice.

Hlavní devízou je umístění obce v blízkosti Kolína a sjezdu z dálnice D11 50. km od Prahy, a hlavně klid a blízkost přírody. Děti můžete bez obav pust

Základní info

Umístění: Centrum obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Polní Chrčice, Kolín
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 350m2
Plocha zahrady: 830m2
Plocha terasy: 12m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 6
Počet koupelen: 1
Počet garáží: 1
Počet pokojů: 6
Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Parkování, Garáž, Terasa, Zahrada

Inženýrské sítě

Studna, 230V, 400V, Internet

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Silnice, Dálnice, Autobus

Charakter okolí objektu

Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Telekomunikace:

Telefon, Kabelová televize, Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Jímka

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?